Friday 25. June 2021
VIDEODISKOTÉKY KARAOKE DISKOTÉKY O FIRMĚ KONTAKT
Svatby v roce 2021

SVATBA je nádherným vyvrcholením štěstí a lásky, navíc s příležitostí připravit báječnou oslavu, na kterou budou Vaši blízcí vzpomínat s úsměvem i po letech. Vím o čem mluvím… Téměř před 16-ti lety jsem si byl sám sobě Djem a moderátorem na své vlastní svatbě.

Přání klientů jsou velmi rozmanitá avšak domluvit se na nich, bude maličkost.Široký výběr hudby od 60. let až po současnou hudební scénu lze po dohodě doplnit o krátký blok např. dechovky, country či jiného hudebního žánru dle Vašeho přání.


Pro inspiraci nabízím nejpoužívanější skladby pro novomanželský tanec :

LOUIS ARMSTRONG - what a wonderful world
BARRY WHITE - just the way you are
FRANK SINATRA - I´ve got you under my skin
ELTON JOHN - your song
ROBBIE WILLIAMS, NICOL - something stupid
STEVIE WONDER - I just called to say I love you
PERCY SLEDGE – when a man loves a woman
BLACK – wonderful life
JOE COCKER – you are sou beautiful
F.G.T.H. – power of love
MARIA MC KEE – show me heaven
PLETERS – the ghost
NAZARETH – love hurts
FAITH NO MORE – easy
MATALICA – nothing else matters
U2 – one
JOŽO RÁŽ – voda čo ma drží nad vodou
LUCIE BÍLÁ, JIŘÍ KORN – byl by hřích
PETR DVORSKÝ, KAREL ČERNOCH - láska prý je..
ELÁN – neviem byt sám
MICHAL DAVID – největší z nálezů a ztrát
VAŠO PATEIDL – ak nejsi moja 
BÁRA BASIKOVÁ – veni domine
DAVID KOLER – chci zas v tobě spát
ZUZANA NORISOVÁ - ššš
PETR HAPKA – na cestách
PETR NOVÁK – hvězdičko blýskavá

Pro Váš první tanec můžete zvolit jakoukoli skladbu která se Vám líbí, na přání je možné použít i něco z klasiky, waltz, valčík, polku atd..
Pokud si budete chtít na párty donést i nějaká vlastní cd, mohu je v průběhu večera zařadit do playlistu.


A ještě několik informací, jak to celé probíhá:

V případě, že ze rozhodnete pro některou z mých služeb a budete mne kontaktovat, získáte všechny potřebné informace po telefonu, nebo je možně domluvit si schůzku a veškeré podrobnosti probrat přímo na místě.

Ozvučení svatebního obřadu, hudba k hostině a večerní party

V případě zájmu mohu zajistit i ozvučení svatebního obřadu, či pouštění reprodukované hudby v průběhu svatební hostiny
a když si z nabízených služeb vyberete videodiskotéku, je možné techniku použít k projekci fotek, nebo videa, které si sami přinesete.
     
Pokud si přejete zajistit hudbu při obřadu, vše připravím před příchodem svatebních hostů tak, aby při jejich příchodu již hrála podkresová hudba. Postarám se o pouštění vybrané hudby při obřadu a případné ozvučení oddávajícího mikrofonem. Pokud je obřad venku, může se stát, že bez mikrofonu oddávající není slyšet, protože je prostor velký, nebo právě fouká vítr. S oddávajícím před obřadem proberu vaše představy o hudbě a domluvíme se, kdy hrát potichu, kdy nahlas atd..Po skončení obřadu nechávám hrát podkresovou hudbu, dokud bude třeba. Stejně tak i ke svatební hostině. Pro případné proslovy před, nebo v průběhu hostiny mám připravený bezdrátový mikrofon, kdyby byl třeba. Podkresová hudba hraje až do začátku večerní party, nebo jiné aktivity.

Většinou po hostině následuje ještě focení a pak krájení svatebního dortu. Svatební party začíná tancem novomanželu a ostatními tanci s rodiči, proběhne tedy jakási oficiální část a pak již následuje volná zábava. Před prvním tancem vítám hosty jménem novomanželů, proběhne krátké info, kdo s kým bude tančit a pozvu novomanželé na parket. Vyzývám též i ostatní, aby novomanželé podpořili. Když skončí první tanec a tance s rodinou, vyzvu ostatní, aby se připojili a zatančili si také.

Cena za celodenní zajištění hudby na svatbu s ozvučením obřadu, hudbou k hostině a večerní videodiskotékou je 12.000 Kč + 15 % DPH a to do půlnoci. Za každou další hodinu navíc účtuji příplatek 1.000 Kč + 15% DPH. Cena za dopravu mimo Prahu činí 6 Kč/Km.

Krátké video s technikou pro svatební party je k vidění zde :

https://youtu.be/Xu3_M_K9T20
  

 
 
AKTUALITY
Svatby v roce 2021
SVATBA je nádherným vyvrcholením štěstí a lásky, navíc s příležitostí připravit báječnou oslavu, na...
[ více ]
Svítící UV barvy na obličej
Pro zpestření akcí s sebou vozím svítící UV barvy na obličej a tělo, které reagují na UV světlo, nebo na světlo s modrou barvou z efektového LED osvětlení. Používám žlutou a oranžovou barvu, které jsou vidět nejvíc. Jedná se...
[ více ]
Technika
Jako ozvučení používám plastové aktivní reprobedny RCF ART 715A na stativech, které bez problémů ozvučí středně velké prostory. Jako efektová svítidla používám led diodové rampy KLS 801, výrobník umělé mlhy a ...
[ více ]
Fotky z akcí
Pro inspiraci nabízím několik fotek z akcí. Sraz veteránů, svatební párty, firemní večírek a pár fotek techniky.
[ více ]
Diskžokej
KDO TO JE A CO DĚLÁ ? - Diskžokej je pracovník, který řídí diskotéky. CO JE NÁPLNÍ JEHO PRÁCE ? – Moderuje diskotéky a další taneční zábavy, vybírá a slovně uvádí jedno...
[ více ]
Firemní večírky
S firemními večírky pravidelně zaplňuji svůj diář ke konci roku. Konec listopadu, prosinec, ale i leden se stávají oblíbenými termíny pro Vánoční párty různých firem.Al...
[ více ]
Autorská práva
Před uskutečněním veřejné hudební produkce je potřeba požádat o povolení Ochranný svaz autorský pro práva k dílům hudebním ( OSA ), která zastupuje autory a také Intergram, což je společnost zastupující vydavatele. Tuto ohla...
[ více ]
Prostor pro Vaše názory, připomínky... pochvaly :-)
[ více ]
videodiskotéky, karaoke párty, diskotéky, svatby, firemní večírky, ozvučení
(c) 2021   IPF - Webdesign InternetPro Factory